Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026!
Uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2025/2026 społeczność Zespołu Szkół nr 34 rozpoczęła długo wyczekiwane wakacje. Podczas dwóch akademii – dla uczniów klas I–III oraz IV–VII – nie zabrakło gratulacji, podziękowań i wielu wzruszających chwil.
Czytaj więcej!Pożegnaliśmy klasę ósmą
Wczoraj, 25 czerwca, o godzinie 16:30, pożegnaliśmy uroczyście uczniów klasy ósmej. Podsumowaliśmy osiem lat wspólnej pracy, wspominaliśmy najwspanialsze momenty i nagrodziliśmy najlepszych absolwentów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe teczki. Nie zabrakło części artystycznej (w tym występu chóru Nutka) oraz przemówień: Pani Dyrektor, wychowawcy - Pana Artura Wojtynowskiego oraz przedstawicieli samych uczniów. Pojawiło się sporo łez wzruszenia, uśmiechów i ciepłych słów. Miło nam poinformować, że przyznano dwa równorzędne tytuły Absolwenta Roku - otrzymali je Julia Borkowiak i Wojciech Grzenia. Nagrodę za największy progres otrzymała Izabela Kołecka. Podziękowania i listy gratulacyjne trafiły z kolei do rodziców.
Drodzy ósmoklasiści z rocznika 2026 - dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Zawsze jesteście mile widziani w naszych murach. Do zobaczenia!
Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027
Rodziców zainteresowanych objęciem dziecka opieką świetlicową w roku szkolnym 2026/2027 prosimy o złożenie kart zgłoszenia do 15 sierpnia 2026 r.
Dokumenty można dostarczyć do sekretariatu szkoły. Terminowe zgłoszenie ułatwi organizację pracy świetlicy na nowy rok szkolny.
Klasy czwarte poznają Bydgoszcz
Historia, przyroda i letni spacer po Bydgoszczy – tak klasy czwarte spędziły jeden z ostatnich dni roku szkolnego. Uczniowie odwiedzili Muzeum Kanału Bydgoskiego, poznali ciekawostki związane z historią miasta, a następnie wyruszyli na spacer wzdłuż kanału, by zakończyć wycieczkę na Wyspie Młyńskiej.
Czytaj więcej!Wycieczka do Gdyni
23 czerwca klasa 6 a wybrała się na wycieczkę koleją do Gdyni. Na początek na Skwerze Kościuszki zobaczyliśmy ORP Błyskawica i Dar Pomorza. Następnie zwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie, gdzie podziwialiśmy zwierzęta morskie i słodkowodne z całego świata. Najatrakcyjniejszą częścią wycieczki okazał się jednak aktywny pobyt na plaży, skąd wszystkich pozdrawiamy!


