Drzwi otwarte

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte naszej szkoły, które odbędą się w środę, 28 lutego w godzinach od 15:30 do 17:30. Zapraszamy wszystkich chętnych, a przede wszystkim przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami! W programie wiele atrakcji, prezentacja oferty i dorobku naszej szkoły, a także poczęstunek w kawiarence. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami. Do zobaczenia 28 lutego!

Czytaj więcej!

Plastyczny sukces Matyldy!

Uczennica klasy 2a, Matylda Iwicka, zdobyła III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o Afryce pt. "Jaki kolor ma moja dusza?", zorganizowanym przez SP 63 w Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej!

Interaktywna biblioteka

Uczniowie klas drugich w ostatnim czasie uczestniczyli w zajęciach organizowanych w bibliotece miejskiej na Kapuściskach. Rozwijając zainteresowania czytelnicze, dzieci miały możliwość poznania zasobów gier i zabaw interaktywnych, które znajdują się w bibliotece. Było bardzo interesująco. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia.

Czytaj więcej!

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację zbiórki dla chłopców i całej rodziny poszkodowanej w Murowańcu. Wolontariusze zebraną kwotę (811 zł) z kiermaszu przekazali głównemu bydgoskiemu koordynatorowi ze Szkoły Podstawowej nr 63. Opiekunowie wolontariatu i całej akcji: M. Staszkiewicz, M. Jasudowicz, A. Jordan-Madejska.

Czytaj więcej!

Rekrutacja do przedszkola

Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji do przedszkola na rok 2024/2025. Wszystkie szczegóły znajdują się pod zamieszczonym linkiem.

Czytaj więcej!

Rekrutacja do klasy pierwszej

Szkoła Podstawowa nr 26 przy Zespole Szkół nr 34 w Bydgoszczy ul. Zacisze 16 ogłasza nabór na rok szkolny 2024/2025 do klasy pierwszej. Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego za pomocą strony do logowania:
https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/bydgoszcz
lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Czytaj więcej!

Poczta walentynkowa

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do przygotowania Kartek Walentynkowych dla swoich sympatii. Walentynki będzie można wrzucać do specjalnej skrzynki w dniach 7 i 8 lutego, będzie ona znajdowała się przy sekretariacie. Do adresatów kartki trafią 9 lutego.

Czytaj więcej!

Jadłospis 5.02 - 9.02

Oto jadłospis naszej szkolnej stołówki na najbliższy tydzień. Prosimy o terminowe płatności za obiady.

Czytaj więcej!

Niedługo rekrutacja!

Uprzejmie informujemy, że niedługo rozpoczyna się rekrutacja uczniów do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych w Bydgoszczy. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i portalem rekrutacyjnym.

Czytaj więcej!

Projekt o patronie szkoły

Dla uczczenia Roku Romualda Traugutta, patrona naszej szkoły, zapraszamy społeczność szkolną do wzięcia udziału w dużym projekcie edukacyjnym poświęconym Trauguttowi i powstaniu styczniowemu. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi etapami naszej inicjatywy.

Czytaj więcej!