Kadrę pedagogiczną Przedszkola nr 46 tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną dzieciom atmosferę. Nasi nauczyciele posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, łatwo nawiązują dobry kontakt, dostrzegają i rozumieją potrzeby dzieci, a także oczekiwania rodziców. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje, programy, metody i techniki pracy pedagogiczno – wychowawczej, które gwarantują nauczanie oraz opiekę na najwyższym poziomie. Nasi pedagodzy uwzględniają indywidualne potrzeby dzieci, zapewniając czas i uwagę każdemu z osobna. Posiadają także uzdolnienia językowe, matematyczne, plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego naszego przedszkolaka.

W roku szkolnym 2023/2024 mamy w naszym przedszkolu sześć grup, w tym dwa oddziały dzieci z tzw. "zerówki".

Grupa I "Liski" (3-latki):

mgr Kamilia Ledzion

mgr Gizela Karaczun

Marzena Dojss (pomoc nauczyciela)

Grupa II "Sówki" (3-4 latki):

mgr Joanna Kopycińska

mgr Gizela Karaczun

Grupa III "Zajączki" (4-latki):

mgr Alina Kuchta

mgr Joanna Grabowska-Stal

Grupa IV "Niedźwiadki" (5-latki):

mgr Karolina Fedejko