Apel Samorządu Uczniowskiego

W środę 25 września 2019r. Samorząd Uczniowski przeprowadził apel porządkowy dla całej społeczności szkolnej. Uczennice klasy VIIIa - Martyna Konieczna i Oliwia Ziółkowska omówiły przygotowania do tegorocznych wyborów na przewodniczącego SU oraz zachęcały uczniów naszej szkoły do wzięcia w nich udziału. Dziewczyny zapowiedziały również uroczyste obchody Dnia Chłopaka, w poniedziałek 30 września i poprosiły wychowawców o wytypowanie z każdej klasy jednego kandydata do zabawy. W pozostałej części apelu przypomniane zostały procedury związane z bezpieczeństwem, ewakuacją oraz regulamin zachowania się w szkole. Ponadto, zgromadzeni nauczyciele zachęcali do wzięcia udziału w kółkach zainteresowań.

Artur Wojtynowski