Apel SU

W środę, 23 października Samorząd Uczniowski zorganizował comiesięczny apel, na którym przedstawiony został stan przygotowań do wyborów SU. Wspólnie z Panią Dyrektor zaprezentowaliśmy kandydatów do wyborów: Martynę Konieczną i Martę Lamentę z klasy VIIIa, Antoninę Gabrowską i Olivię Frańczak z klasy Va oraz Olivię Wiśniewską i Julię Wantoch-Rekowską z klasy Vb, które zmierzą się ze sobą w piątek. Życzymy wszystkim powodzenia.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości (11 listopada) ogłoszone zostały wewnątrzszkolne konkursy - wiedzy oraz na plakat.

Pani Karolina Olencka ogłosiła konkurs czytelniczy „Polecam książkę”. Zadaniem tych, którzy chcą wziąć w nim udział jest napisanie artykułu polecającego przeczytaną wcześniej książkę, Oprócz nagród można zdobyć dodatkową ocenę z języka polskiego. Prace oddajemy do 14 listopada.

Na koniec apelu Pani Dyrektor przedstawiła wszystkim naszą uczennicę Sofię Baig, która zdobyła brązowy medal w pływaniu stylem klasycznym podczas XXIII Mistrzostw Inowrocławia w Pływaniu.