Bal karnawałowy

W dniu 16 stycznia wszystkie grupy naszej placówki uczestniczyły w długo wyczekiwanym przez każdego przedszkolaka wydarzeniu, a mianowicie w prawdziwym Balu Karnawałowym!Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów – w salach przedszkolnych można było spotkać królewny, wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, biedronki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Batmanów, Spidermanów i wiele innych. Nie sposób było wymienić i zliczyć wszystkich postaci, a rozpoznać dzieci pod przebraniami czasami było bardzo trudno! Bal Karnawałowy prowadzili zaproszeni wodzireje, którzy zachęcali dzieci do zabawy wesołą i skoczną muzyką. Mali przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych tańcach i pląsach. Nie zabrakło również konkursów, w których dzieci chętnie brały udział. Wszystkim balowym harcom towarzyszyły radość, śmiech i wesoła zabawa. Dzień Balu Karnawałowego był niezwykłym i atrakcyjnym dniem dla wszystkich naszych wychowanków, a wspólne tańce i zabawy dostarczyły im wiele niezapomnianych wrażeń. Szkoda, że następny bal dopiero za rok!