Bierzemy udział w konkursach i zdobywamy nagrody

Uczniowie klasy 3b brali udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych, w których zajęli następujące miejsca: Wojciech Aładowicz zajął III miejsce w konkursie pt. "Przyroda zdrowia doda", organizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Z kolei Antoni Dobiecki otrzymał II miejsce w konkursie pt. "Zniekształcony świat. Jak spostrzegają świat osoby wyśmiewane przez innych?", organizowanym przez projekt Szkoła Otwarta i Tolerancyjna w Bydgoszczy. W projekt ten nasza szkoła po raz kolejny aktywnie się włączyła. O wyniku konkursu zdecydowało głosowanie, w którym udział wzięło 170 uczestników konferencji inaugurującej VII sezon projektu. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.