Bierzemy udział w konkursie i zdobywamy nagrody!

W dniu 13.06 2022 r. w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród laureatom i finalistom Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 57 im. TMMB w Bydgoszczy przy współpracy ze Światowym Związkiem Armii Krajowej – Okręg Bydgoszcz oraz Instytutem Pamięci Narodowej – Delegatura w Bydgoszczy. Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w konkursie i odnieśli sukcesy: Antonina Gabrowska z klasy VII a oraz Antoni Furmaniuk z klasy VIII b uzyskali tytuł finalistów III edycji. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia a Organizatorom dziękujemy za zorganizowanie konkursu i gali.