Dni Papieskie w szkole

Obchoody XIX Dni Papieskich w szkole rozpoczęły się już 13 października Mszą Św. w kościele Św. Józefa. Po Mszy Św. uczniowie naszej szkoły kibicowali na Artego Arenie drużynie z naszego dekanatu podczas VIII Karoliady.

Ksiądz Dariusz Pruszyński oraz p. Karolina Olencka ogłaszają konkurs międzyklasowy z okazji XIX Dni Papieskich. Podczas lekcji religii w środę i czwartek każdy uczeń będzie miał do wykonania zadanie związane z modlitwą różańcową lub Św. Janem Pawłem II. Wygrywa ta klasa, w której największy procent uczniów wykonana poprawnie wszystkie zadania.

W rocznicę wyboru Karola Wojtyłę na papieża - 16 października - uczniowie i pracownicy szkoły wybierali najładniejszy różaniec wykonany przez uczniów.

Wyniki obu konkursów zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu.