Dzień Bohatera Literackiego

W poniedziałek 21 marca, na rozpoczęcie wiosny, zorganizowaliśmy Dzień Bohatera Literackiego. Akcja polegała na tym, aby chętni uczniowie przyszli tego dnia do szkoły przebrani za dowolną postać literacką, z książki lub komiksu. Bardzo się cieszymy, że tak wielu uczniów wykazało się pomysłowością i przebrało się za ulubione postacie. Na szkolnym holu odbył się pokaz wszystkich przebrań, a przedstawiciele Samorządu Szkolnego wybrali po trzy najlepsze kreacje w kategoriach klas I-III i IV-VIII. W kategorii klas I-III nagrody zdobyli: 1. Jan Starzak 2. Wojciech Aładowicz 3. Zofia Kamińska W kategorii klas IV-VIII nagrody zdobyli: 1. Wiktor Jakubczak 2. Sebastian Leszczyński 3. Gracjan Madej Nagrody wręczyła Pani Dyrektor, komplementując wszystkie przebrania i zaangażowanie uczniów. Pomysłodawcami akcji byli nasi poloniści, p. K. Cemel i p. D. Skawiński. Dziękujemy wszystkim za udział w tej wesołej, wiosennej inicjatywie.