Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, a obchodzimy go 20 września. Celem ustanowienia tego święta było podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej
w rozwoju, nauczaniu i wychowaniu dzieci, a także popularyzacja wychowania przedszkolnego w naszym kraju. W tym dniu na dzieci w naszym przedszkolu czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, zabawy z chustą animacyjną, gry i zabawy ruchowe, matematyczne, rysunkowe i muzyczne. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Impreza w każdej grupie udała się znakomicie i dostarczyła wszystkim dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał odznakę, pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Na zakończenie wszystkie wychowawczynie życzyły swoim milusińskim dużo radości, uśmiechu i beztroskiej zabawy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wspaniałą przygodą oraz okazją do zdobywania cennej wiedzy i nowych umiejętności. Kolejny Dzień Przedszkolaka już za rok!