Informacja dotycząca zakupu książek

Ogromnie miło nam zakomunikować, iż w grudniu do naszego przedszkola dotarły książki zakupione w ramach dotacji finansowej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Nasza placówka wzbogaciła się o ponad 230 interesujących pozycji czytelniczych z literatury dziecięcej, w tym bajki i baśnie, klasykę opowiadań dla dzieci, nowości i popularne serie wydawnicze, a także książki przybliżające dzieciom trudną tematykę przeżywanych przez nie emocji. Cały komplet nabytych tytułów posłuży nam do założenia Biblioteczki przedszkolnej, z której będą korzystali nasi wychowankowie z wszystkich grup przedszkolnych. W najbliższej przyszłości planujemy bowiem okolicznościowe otwarcie nowej biblioteczki wraz z uroczystym pasowaniem na czytelnika. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasze przedszkolaki jeszcze bardziej pokochają słuchanie czytanych im książek!