IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

"Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"  - pod takim hasłem obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła dołączyła do akcji egzaminowania z tabliczki mnożenia. Na terenie szkoły pod nadzorem p. Alicji Sobaś komisja złożona z uczniów klasy III sprawdzała wiedzę uczniów klas IV - VIII. Również nauczyciele sprawdzili swoje umiejętności w liczeniu. Każdy uczestnik, który odpowiedział prawidłowo na 5 pytań, otrzymał certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie klasy 6a wraz z p. Karoliną Olencką wyszli na patrol i egzaminowali niespodziewających się dorosłych na osiedlu Kapuściska. Nie wszyscy podołali prawidłowo wykonać zadania. Nasz patrol miał również okazję przepytać swoich starszych kolegów i koleżanki z Zespółu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy.

A czy ty rozwiązałbyś takie zadania?