Koncert muzyczny "Koci koncert"

Dnia 28 lutego odbył się w naszym przedszkolu kolejny już koncert w wykonaniu naszych ulubionych muzyków pod przewodnictwem pani Ady o ciekawym tytule „Koci koncert”. Na początku spotkania dzieci wspólnie z przybyłymi gośćmi zaśpiewały piosenkę „Wszystkie nutki z nami idą” z towarzyszeniem nowego instrumentu muzycznego – klarnetu. Później wysłuchały kilku utworów granych na tym właśnie instrumencie, m. in. piosenki „Memory” z musicalu „Koty” Andrew Lloyd Webbera. Nie zabrakło też piosenek z repertuaru dziecięcego z kotkiem w roli głównej, śpiewanych przez sympatyczną Panią Kotkową. Mali słuchacze aktywnie brali udział w koncercie, tańcząc „koci taniec” oraz grając na instrumentach perkusyjnych „kocią piosenkę”. Koncert był fantastyczny, tak więc na zakończenie jego uczestnicy nagrodzili artystów gromkimi brawami. Wszystkie nasze przedszkolaki nie mogą się już doczekać kolejnego spotkania!