Koncert muzyczny "Muzyka na smyczkach"

W dniu 28 września gościliśmy w naszym przedszkolu artystów współpracujących z Filharmonią Pomorską, którzy zaprezentowali nam przepiękny koncert pt. „Muzyka na smyczkach”. Koncert prowadziła znana nam już z wcześniejszych spotkań sympatyczna pani Ada. Podczas koncertu zaprezentowały się dzieciom dwa instrumenty smyczkowe, czyli skrzypce i wiolonczela, które wykonały dla nas m.in. utwory „Jesień” z cyklu „Cztery pory roku” Vivaldiego oraz „Taniec węgierski” Brahmsa. Przedszkolaki wysłuchały koncertu z ogromnym zainteresowaniem i żywiołowo reagowały na poszczególne wystąpienia muzyków, a na zakończenie nagrodziły artystów gromkimi brawami. Wszyscy już z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!