Koncert muzyczny "Wiosna tuż, tuż"

W dniu 22 marca  gościliśmy w naszym przedszkolu artystów muzyków, którzy tym razem zaprezentowali nam koncert pt. „Wiosna tuż, tuż”, związany oczywiście z nadchodzącą nową porą roku. Podczas tego spotkania dzieci miały okazję usłyszeć znany sobie już instrument muzyczny – flet poprzeczny, ale tym razem z towarzyszeniem śpiewu. Wszystkie utwory zaprezentowane na koncercie mówiły o wiośnie, ale szczególnie adekwatne były kompozycje muzyki klasycznej grane na flecie, ponieważ instrument ten znakomicie naśladuje śpiew wiosennych ptaków. Tradycyjnie już, jak na każdym naszym koncercie, nie zabrakło piosenek śpiewanych przez naszych wychowanków oraz granych przez nich na instrumentach perkusyjnych z towarzyszeniem instrumentu. Koncert był fantastyczny, pełen wiosennej radości, tak więc na zakończenie przedszkolaki nagrodziły artystów gromkimi brawami. Wszyscy mali słuchacze już z niecierpliwością oczekują na kolejne spotkanie!