Koncert muzyczny "Żaba i słoń"

Dnia 19 kwietnia  odbył się w naszym przedszkolu kolejny koncert w wykonaniu artystów muzyków, współpracujących z Filharmonią Pomorską pt. „Żaba i słoń”. W czasie tego spotkania dzieci miały okazję poznać nowy instrument muzyczny – puzon, a także wysłuchać kilku utworów na nim granych. Dowiedziały się również, że puzon znakomicie naśladuje odgłosy kumkania żaby i trąbienia słonia i posłuchały, jak takie dźwięki brzmią. Poza tym, jak zawsze na koncertach,  nasze przedszkolaki zaśpiewały z towarzyszeniem puzonu kilka piosenek, z których najbardziej spodobała się im ta o zielonych żabkach. Koncert okazał się pełen niezapomnianych wrażeń, tak więc mali słuchacze na zakończenie nagrodzili muzyków gromkimi brawami. Wszystkie dzieci już z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie!