Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-VIII SP pt. „Ilustracja do wybranego wiersza o jesieni”

Opublikowano: 2021-09-28 17:18, Numer artykułu: 43736 , Autor: D.Skawiński
Serdecznie zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Ilustracja do wybranego wiersza o jesieni". Celami konkursu są: rozwijanie wyobraźni twórczej, rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych, pobudzenie spostrzegawczości i wrażliwości uczniów na piękno otaczającej przyrody i stworzenie możliwości osiągnięcia sukcesu. W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych: klas I-III oraz klas IV-VIII. Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 25 października 2021 roku. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym regulaminem konkursu!

Pliki do pobrania: