Konkurs plastyczny "Zima w polskich przysłowiach"

Regulamin konkursu - przysłowia Serdecznie zachęcamy uczniów do udziału w szkolnym konkursie plastycznym "ZIMA W POLSKICH PRZYSŁOWIACH". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-VIII naszej szkoły. Prace konkursowe należy w formie zdjęcia przesłać na MT Teams do p. Ireny Biankowskiej lub p. Mileny Staszkiewicz do dnia 19 lutego 2021 roku. Technika wykonania: technika pracy dowolna, rozmiar prac. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi wcześniej nieopublikowanymi. Każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy na stronie internetowej organizatora. Praca musi być związana z tematem polskich przysłów np. „Idzie luty obuj buty” bądź innego znanego przez ucznia przysłowia. Załączamy szczegółowy regulamin konkursu.