Konkurs "Postacie z bajek wykonane z dyni"

W październiku nasze przedszkole zorganizowało wewnątrzprzedszkolny konkurs pn. „Postacie z bajek wykonane z dyni”. Do konkursu zgłoszono bardzo wiele prac, które wykonywały dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Piękne, pomysłowe i kolorowe dynie stały się niesamowitą ozdobą naszego przedszkolnego holu. Kicia Kocia, pszczółka Maja, bałwanek Olaf, świnka Peppa, Nemo, Sonic, Chase i Marshal z „Psiego patrolu”, Ciasteczkowy Potwór, Spiderman i Minionki to tylko niektóre przybyłe do nas bajkowe postacie, które stały się ulubionymi bohaterami książek, czytanych dzieciom przez dorosłych. Dnia 3 listopada odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu. Mimo, że bardzo trudno było wybrać zwycięzców, jury wyłoniło pierwsze trzy nagrodzone miejsca. Zwyciężyli: Pszczółka Maja, bałwanek Olaf. Ponieważ wszystkie prace były przepiękne, wszystkie dzieci otrzymały wyróżnienia, dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki. Mamy jednak nadzieję, że największą nagrodą było dla dzieci i ich rodziców wspólna wesoła zabawa przy wykonywaniu prac!