Konkursowy Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował nietypowe obchody tego święta. W sali gimnastycznej miał miejsce konkurs na "Super dziewczynę", w którym wzięły udział po dwie przedstawicielki płci pięknej z każdej z klas 4-8. Uczestniczki miały do wykonania kilka konkurencji, m. in. bieg z przeszkodami, wymienianie nazw kwiatów i marek samochodowych na czas czy zgadywanie ważnych dla historii kobiet. Wydarzeniu towarzyszyło wiele uśmiechu. W jury zasiedli p. Dyrektor Anna Thiesler, p. Alicja Sobaś, ks. Łukasz Krzewiński i p. Damian Skawiński. Miło nam poinformować, że zwyciężyły: Victoria Krysztofiak (I miejsce), Zuzanna Jażdżewska (II miejsce) i Nadia Gackowska (III miejsce). Serdecznie dziękujemy dziewczynom z SU oraz ich opiekunowi, p. Arturowi Wojtynowskiemu za pomysł i aranżację wydarzenia. Zapraszamy do fotorelacji!