Książeczka grupy „Jeżyków”

W marcu grupa IV „Jeżyki” stworzyła wspólną grupową książeczkę pt. „O jeżu Jerzym”. Tytuł książeczki, który wymyśliły dzieci nawiązuje oczywiście do nazwy grupy, a treść przedstawia przygody pewnego jeżyka Jerzego i jego przyjaciela jeżyka Arturka. Autorami pomysłu na książkę były same dzieci z grupy „Jeżyki”. Wykonały one ilustracje przedstawiające przygody jeża Jerzego, a tekst do tych ilustracji napisała wychowawczyni „Jeżyków”, pani Daniela. Książka została wydana drukiem z piękną okładką i zdecydowanie wzbudziła niemały podziw zarówno wśród dzieci, jak i nauczycielek naszego przedszkola. Obecnie wędruje po kolei do domu każdego „Jeżyka”, gdzie mogą poznać ją i przeczytać wspólnie z dziećmi także rodzice naszych podopiecznych.