Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027

Rodziców zainteresowanych objęciem dziecka opieką świetlicową w roku szkolnym 2026/2027 prosimy o złożenie kart zgłoszenia do 15 sierpnia 2026 r.
Dokumenty można dostarczyć do sekretariatu szkoły. Terminowe zgłoszenie ułatwi organizację pracy świetlicy na nowy rok szkolny.

Czytaj więcej!

Klasy czwarte poznają Bydgoszcz

Historia, przyroda i letni spacer po Bydgoszczy – tak klasy czwarte spędziły jeden z ostatnich dni roku szkolnego. Uczniowie odwiedzili Muzeum Kanału Bydgoskiego, poznali ciekawostki związane z historią miasta, a następnie wyruszyli na spacer wzdłuż kanału, by zakończyć wycieczkę na Wyspie Młyńskiej.

Czytaj więcej!

Wycieczka do Gdyni

23 czerwca klasa 6 a wybrała się na wycieczkę koleją do Gdyni. Na początek na Skwerze Kościuszki zobaczyliśmy ORP Błyskawica i Dar Pomorza. Następnie zwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie, gdzie podziwialiśmy zwierzęta morskie i słodkowodne z całego świata. Najatrakcyjniejszą częścią wycieczki okazał się jednak aktywny pobyt na plaży, skąd wszystkich pozdrawiamy!

Czytaj więcej!

Zapraszamy na zakończenie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2025/2026. W tym roku harmonogram przedstawia się następująco:
- zakończenie klasy VIII: 25.06, godz. 16:30
- zakończenie klas IV-VII: 26.06, godz. 8:30
- zakończenie klas I-III: 26.06, godz. 10:00.
Wszystkie uroczystości odbędą się w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Jednocześnie informujemy, że w piątek, 26 czerwca nie będą wydawane obiady.

Czytaj więcej!

Bezpieczne wakacje

Przed nami długo wyczekiwany czas letniego wypoczynku. Aby wakacje były nie tylko radosne, ale przede wszystkim bezpieczne, zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z broszurą „Bezpieczne Wakacje 2026” przygotowaną przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

Profilaktyka, dobra zabawa i zwycięstwo!

19 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie profilaktycznym „Bezpieczne Wakacje”, którego celem było promowanie bezpiecznych form wypoczynku oraz zasad bezpieczeństwa nad wodą. W wydarzeniu uczestniczyły szkoły podstawowe z osiedla Kapuściska: SP26, SP28, SP46 oraz SP57.

Czytaj więcej!

Jadłospis 22-25.06.2026

Oto jadłospis naszej szkolnej stołówki na ostatni tydzień roku szkolnego.

Czytaj więcej!

Za nami Igrzyska na Kapuściskach

17 czerwca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XVIII Igrzyskach Szkół Osiedla Kapuściska. Gospodarzem tegorocznej edycji była Szkoła Podstawowa nr 46, a do sportowej rywalizacji przystąpili uczniowie klas IV–VIII ze szkół nr 26, 28, 46 i 57.

Czytaj więcej!

Warsztaty medyczne

W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach medycznych, które dostarczyły im nie tylko wielu emocji, ale przede wszystkim cennej wiedzy i praktycznych umiejętności.

Czytaj więcej!