Mama Michała czyta "Sówkom"

Dnia 14 kwietnia grupę „Sówek” odwiedziła mama Michała. Pani Adriana odpowiedziała na zaproszenie nauczycielek grupy i w ramach NarodowegoProgramu Rozwoju Czytelnictwa przeczytała dzieciom opowiadanie pt. „Bliźnięta Drzewodomskie. Przygody na łonie natury. Bliźnięta na tropie niedźwiedzia polarnego”. Była to historia bliźniaków, którzy poznając przyrodę i zwierzęta na różnych kontynentach świata trafili na biegun północny i pomagali mamie niedźwiedzicy odnaleźć małego niedźwiadka polarnego. Wszystkie przedszkolaki bardzo uważnie słuchały opowiadania, a Michał był bardzo zadowolony, goszcząc mamę w swojej grupie. Na zakończenie spotkania dzieci pięknie podziękowały pani Adrianie i obejrzały ilustracje w przeczytanej książce. Serdecznie zachęcamy również rodziców lub dziadków dzieci z pozostałych grup przedszkolnych do włączenia się w akcję wspólnego czytania przedszkolakom ich ulubionych bajek czy też innych ciekawych opowiadań.