Mama Rity czyta Niedźwiadkom

W dniu 2 marca grupę „Niedźwiadków” odwiedziła mama Rity. Pani Izabela odpowiedziała na zaproszenie nauczycielek grupy i w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa przeczytała dzieciom bajkę pt. „O ślimaczku, który szukał wiosny”. Była to historia małego ślimaka, który chciał sprawdzić, czy przyszła już wiosna i wędrował po lesie i łące w poszukiwaniu jej pierwszych zwiastunów. Wszystkie przedszkolaki bardzo uważnie słuchały opowiadania, a Rita była przeszczęśliwa, goszcząc mamę w swojej grupie. Na zakończenie spotkania dzieci pięknie podziękowały pani Izabeli i pokolorowały bohatera spotkania z książką – małego ślimaczka. Serdecznie zachęcamy również rodziców lub dziadków dzieci z pozostałych grup przedszkolnych do włączenia się w akcję wspólnego czytania przedszkolakom ich ulubionych bajek czy też innych ciekawych opowiadań.