Międzyszkolny konkurs plastyczny dla klas I-VIII pt. „Jesienny stragan” w oparciu o wiersz J. Brzechwy

Serdecznie zapraszamy uczniów bydgoskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w naszym konkursie. Chcemy poprzez ten konkurs rozwijać wyobraźnię twórczą uczniów, pobudzać sprawność manualną, spostrzegawczość i wrażliwość, a także stworzyć możliwość osiągnięcia sukcesu. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I-VIII. Obowiązują dwie kategorie wiekowe: klas I-III i IV-VIII. Prace konkursowe należy dostarczyć do sekretariatu na adres Szkoły Podstawowej nr 26 w Bydgoszczy do dnia 21 października 2022 roku. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice i w dowolnym formacie, wcześniej niepublikowanym. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Pliki do pobrania: