Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”

W miesiącu kwietniu nasze przedszkole za pośrednictwem pisma branżowego „Bliżej Przedszkola” zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3-4 letnie oraz dzieci 5-6 letnie. Nadesłanych zostało ponad 50 prac z wielu przedszkoli z różnych regionów całej Polski. Wszystkie dzieła okazały się bardzo pomysłowe, kolorowe i oryginalne, wykonane samodzielnie przez dzieci oraz z pomocą nauczycieli (w zależności od kategorii wiekowej). Jury stanęło przed trudnym wyborem, jednakże udało się wyłonić prace zwycięskie i prace wyróżnione. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy za zajęte miejsce, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymają podziękowania za udział w konkursie. Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane w maju na wystawie zorganizowanej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej (Filia nr 10) w Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom konkursu!