Pani Ela czyta „Jeżykom”

Dnia 16 maja pani Ela, była nauczycielka grupy „Jeżyków” sprawiła dzieciom niespodziankę i odwiedziła swoje ukochane przedszkolaki. W ramach NarodowegoProgramu Rozwoju Czytelnictwa przeczytała „Jeżykom” ich grupową książeczkę pt. „O jeżu Jerzym”. Pani Ela miała przede wszystkim okazję zobaczyć tę książeczkę po raz pierwszy, obejrzeć jej pomysłowe ilustracje wykonane przez dzieci i podziwiać piękne wydanie drukiem z kolorową okładką.Kiedy pani Ela czytała przygody jeżyka Jerzego i jego przyjaciela jeżyka Arturka, wszystkie przedszkolaki słuchały opowiadania jak zaczarowane, jak gdyby słuchały tej historii pierwszy raz. A to dlatego, że czytała im ich ukochana pani, z którą nie spotykają się już na co dzień. Pani Ela była bardzo dumna z wszystkich dzieci w swojej grupie (i z pani Danieli też ), że potrafiły wymyśleć tak intersującą opowieść i tak atrakcyjnie ją zilustrować. Serdecznie zachęcamy również rodziców lub dziadków dzieci z pozostałych grup przedszkolnych do włączenia się w akcję wspólnego czytania przedszkolakom ich ulubionych bajek czy też innych ciekawych historii.