Pasowanie na ucznia

W środę 6 listopada 2019 roku odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”. Na uroczystość przybyli: pani wicedyrektor Marzanna Sępińska, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów oraz nauczyciele, rodzice pierwszoklasistów i społeczność szkolna.

Uczniowie klasy pierwszej przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Był to ich pierwszy egzamin, który zdali na szóstkę. Po przedstawieniu nastąpiła kolejna część uroczystści „słodki poczęstunek” przygotowany przez uczniów klas I-III.
Do grona społeczności szkolnej wstąpili: Olha, Mateusz , Natalia, Kacper, Zosia, Asia, Filip, Yana, Tomek, Ivan, Natalia, Paweł, Bartek, Julia, Alan, Mikołaj, Augustyn, Oliwia.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów!