Powitanie nowego roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września o godzinie 9:00 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie klas IV-VIII (uroczystość dla uczniów z klas I-III miała miejsce o 10:30) mieli okazję wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki. Zebrani obejrzeli krótki program artystyczny, przygotowany przez p. M. Ocalewską, p. D. Skawińskiego i p. A. Jordan-Majewską. W krótkim przemówieniu Pani Dyrektor Anna Thiesler życzyła wszystkim uczniom i pracownikom szkoły owocnej pracy w całym roku szkolnym. Do życzeń pomyślności dołączył także ks. Dariusz Pruszyński. Gościem uroczystości był przedstawiciel Rady Osiedla Kapuściska.
Pierwszoklasiści otrzymali na dobry początek nauki drobne upominki, które wręczyły im wspólnie Pani Dyrektor Anna Thiesler, Pani Wicedyrektor Marzanna Sępińska i wychowawczyni klasy pierwszej, Pani Irena Białkowska. Społeczność szkolna powitała także nowych uczniów z innych oddziałów.
Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!