Pożegnaliśmy klasę ósmą

Wczoraj, 25 czerwca, o godzinie 16:30, pożegnaliśmy uroczyście uczniów klasy ósmej. Podsumowaliśmy osiem lat wspólnej pracy, wspominaliśmy najwspanialsze momenty i nagrodziliśmy najlepszych absolwentów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe teczki. Nie zabrakło części artystycznej (w tym występu chóru Nutka) oraz przemówień: Pani Dyrektor, wychowawcy - Pana Artura Wojtynowskiego oraz przedstawicieli samych uczniów. Pojawiło się sporo łez wzruszenia, uśmiechów i ciepłych słów. Miło nam poinformować, że przyznano dwa równorzędne tytuły Absolwenta Roku - otrzymali je Julia Borkowiak i Wojciech Grzenia. Nagrodę za największy progres otrzymała Izabela Kołecka. Podziękowania i listy gratulacyjne trafiły z kolei do rodziców. Drodzy ósmoklasiści z rocznika 2026 - dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Zawsze jesteście mile widziani w naszych murach. Do zobaczenia!