Przedstawienie teatralne "Leśne święta"

Dnia 21 grudnia grupa „Jeżyków” gościła w przedszkolu swoich rodziców w ramach spotkania świątecznego przy choince. Z tej okazji dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu teatralnym pt. „Leśne święta”. Bohaterami mini-sztuki były zwierzęta leśne, które dowiedziały się o Bożym Narodzeniu i chciały również takie miłe święta u siebie w lesie zorganizować. Ponieważ Boże Narodzenie rozpoczyna wieczerza Wigilijna, zwierzęta chciały zabrać się za przygotowywanie świątecznych potraw. Jednak szybko okazało się, że zimą w lesie trudno jest zdobyć pożywienie. Na szczęście leśne święta uratował pan leśniczy i dzieci z pobliskiego przedszkola, którzy przywieźli zwierzętom wszystko, co było im potrzebne do jedzenia. Cała historia zakończyła się pomyślnie, a święta w lesie zwierzęta spędziły wspólnie wraz ze swoimi przyjaciółmi.  Wszystkim zaproszonym gościom przedstawienie bardzo się podobało i wprowadziło uroczysty, świąteczny nastrój.