Przedstawienie teatralne "Pisklaczek poznaje wieś"

Dnia 29 marca dzieci z wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w interaktywnym przedstawieniu teatralnym pt. „Pisklaczek poznaje wieś” w wykonaniu aktorów teatrzyku „Magma”Tematem inscenizacji była historia małego pisklaka, który wykluł się z jajka w gospodarstwie wiejskim i dzięki gospodarzowi poznawał zwierzęta tam mieszkające. W czasie przedstawienia dzieci miały okazję poznać i utrwalić nazwy zwierząt wiejskich, a także ich największe przysmaki. Jednakże największą atrakcją inscenizacji było to, że role zwierząt na farmie odgrywały nasze przedszkolaki! Przedstawienie o pisklaczku przyniosło naszym podopiecznym wiele niezapomnianych wrażeń, a jednocześnie stało się inspiracją do zwrócenia się w stronę książek, aby posłuchać też wielu innych przygód o zwierzętach wiejskich.