Rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021

Witaj szkoło Za nami nietypowe, bo w warunkach wciąż panującej epidemii, rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Nie mogliśmy tym razem spotkać się wszyscy na sali gimnastycznej, by wspólnie życzyć sobie dobrych ocen, sukcesów i rozwijania uzdolnień. Stosując się do obowiązujących wytycznych, ograniczyliśmy się do spotkań z wychowawcami w salach, z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego, z maseczkami i dezynfekcją rąk. Wierzymy jednak, że społeczność naszej szkoły, mimo tak specyficznych warunków, w jakich przyjdzie nam w najbliższym czasie się kształcić, poradzi sobie z wszystkimi zadaniami. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy obsługi szkoły życzą wszystkim uczniom, aby był to udany, pełen sukcesów, dobrej atmosfery i uśmiechu rok szkolny.