Rozstrzygnięcie konkursu na komiks o pszczołach

Uprzejmie informujemy o rozstrzygnięciu międzyszkolnego konkursu na komiks „ZDARZYŁO SIĘ W PSZCZELEWIE”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, sfinansowany został w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych. Jury w składzie: Marzena Rolirad-Kolano i Damian Skawiński postanowiło nagrodzić następujące osoby: 1. miejsce: Natalia Kwilińska (SP 30) 2. miejsce: Katarzyna Iglewska (SP 18) 3. miejsce: Jadwiga Bojar (SP 41) i Kornel Jasiński (SP 26) Jury pragnie podkreślić wysoki poziom plastyczny i merytoryczny nadesłanych komiksów. Były one nie tylko estetycznie narysowane, ale i przemyślane, zawierały wiele informacji o ważnej i pożytecznej roli pszczół w otaczającym nas świecie. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!