Rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy"

Dnia 15 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu na „Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy”. Tworzenie stroików w czasie świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Dlatego też zależy nam, aby nasi wychowankowie wraz ze swoimi rodzicami również podtrzymywali tę piękną tradycję. Konkurs, jak zawsze, cieszył się dużym zainteresowaniem, co potwierdza fakt, że do konkursu zgłoszono bardzo wiele prac. Oryginalne i pełne fantazji kolorowe stroiki ozdobiły nasz przedszkolny hol i stworzyły niesamowity świąteczny nastrój. W kompozycjach konkursowych stroików nie zabrakło oczywiście niezastąpionych symboli świąt Bożego Narodzenia, czyli choinek, bombek, gwiazdek, dzwoneczków, aniołków i Świętych Mikołajów. Wszystkie prace były przepiękne, kreatywnie i pomysłowo wykonane. Wszystkie zasługiwały na docenienie, tak więc jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, jednakże udało się wybrać pierwsze trzy nagrodzone miejsca. Ostatecznie jury postanowiło uhonorować wszystkich uczestników i każdy z nich otrzymał dyplom za udział w konkursie i drobny upominek. Bardzo dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie i wspólną zabawę wraz ze swoimi przedszkolakami, a dzieciom składamy serdeczne gratulacje!