Rozstrzygnięcie konkursu pt: "Najpiękniejszy stroik Wielkanocny"

W dniu 5 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu pn. „Najpiękniejszy stroik Wielkanocny”. Tworzenie stroików również w czasie świąt Wielkanocnych to zwyczaj, który już powoli staje się tradycją. Dlatego też zależy nam, aby nasi wychowankowie wraz ze swoimi rodzicami również brali udział w jej tworzeniu. Konkurs, jak zawsze, cieszył się dużym zainteresowaniem, co potwierdza fakt, że do konkursu zgłoszono bardzo wiele prac. Oryginalne i pełne fantazji kolorowe stroiki ozdobiły nasz przedszkolny hol i stworzyły niesamowity świąteczny nastrój. W kompozycjach konkursowych stroików nie zabrakło oczywiście niezastąpionych symboli świąt Wielkanocnych, czyli zajączków, kurczaczków, pisanek, kolorowych jajek, żonkili, krokusów i innych wiosennych kwiatów. Wszystkie prace były przepiękne, kreatywnie i pomysłowo wykonane. Wszystkie zasługiwały na docenienie, tak więc jury miało trudne zadanie. Jednakże udało się wybrać pierwsze trzy miejsca, które zajęli: I miejsce – David K. z gr. VI „Sówki”, II miejsce – Agnieszka P. i Kasia P. z gr. I „Zajączki”, III miejsce – Zosia B. z gr. II „Wiewiórki”. Ponadto jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników i każdy przedszkolak otrzymał dyplom za udział w konkursie i drobny upominek.  Bardzo dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie wraz ze swoimi pociechami tak pięknych i pomysłowych stroików, a dzieciom składamy serdeczne gratulacje!