Spotkanie autorskie z p. Martyną Kwiatkowską

Dnia 21 kwietnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie autorskie z panią Martyną Kwiatkowską, autorką książki dla dzieci pt. „Kraina niesłabnących przyjaźni”. Panią Martynę serdecznie powitała pani dyrektor i życzyła udanej wizyty. Na początku spotkania pani Martyna opowiedziała przedszkolakom o etapach powstawania jej książki, czyli o tym, jaka jest droga książki od pisarza do księgarni. Następnie przedstawiła bohaterów swojego opowiadania i zapoznała dzieci z jego fabułą. Przeczytała też fragmenty swojej książki, których nasi podopieczni wysłuchali z ogromnym zainteresowaniem. Na zakończenie spotkania autorka rozdała dzieciom kolorowe zakładki do książek z ilustracjami swoich bohaterów. Przedszkolaki otrzymały też imienne autografy pisarki na zakupionych egzemplarzach książki. Każda z grup wykonała sobie również pamiątkowe zdjęcie z panią Martyną. Dziękujemy za miłe spotkanie!