Spotkanie z iluzjonistą

Dzień 4 października był „magicznym dniem” w naszym przedszkolu, ponieważ tego dnia odbył się pokaz iluzjonistyczny, w którym wzięły udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Pan magik przeniósł małych widzów w zaczarowany świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Sztuczki magiczne wywołały zachwyt na twarzach przedszkolaków, ponieważ bez wątpienia była to niecodzienna dla nich atrakcja. Na scenie w magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki i zmieniały kolory, pojawiały się piłki, kostki, sznurki, a nawet tajemnicze majtki i skarpetki! Dzieci wypowiadały wraz z czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani spośród przedszkolaków asystenci osobiście brali udział w magicznych trikach. W trakcie pokazu mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach i wszyscy chcieli być wybrani do pomocy przy tych niezwykłych czarach. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci, dlatego też na zakończenie nasz niecodzienny gość został nagrodzony gromkimi brawami!