Super Chłopak Szkoły 2019

W poniedziałek 30 września 2019 roku z okazji Dnia Chłopaka wybieraliśmy Super Chłopaka Szkoły 2019. Prowadzące Kornelia i Ania z VIIIa złożyły wszystkim chłopakom życzenia.

Do turnieju przystąpli chłopcy z klas IV-VIII: Antoni z IVa, Jakub z Va, Robert z Vb, Jakub z VIa, Antoni z VIb, Aleksander z VIIa oraz Oskar z VIIIa.

Chłopcy musieli wykazać się zarówno wiedzą jak i umiejętnościami. Każdy chłopak musi znać się na majsterkowaniu, a w przypadku naszych chłopaków, skręceniu trójkąta z trzech deseczek za pomocą trzech różnych śrubek. Zadanie wymagało nielada umiejętności. Pierwszą konkurencję wygrał Aleksander.

Druga konkurencja była sportowa. Bieg wahadłowy: kto szybszy ten lepszy. Każda klasa dopinogwała swojego przedstawiciela baaaardzo głośno. Wśród klas IV-V najszybszy okazał się Robert, a pośród starszych chłopców okazał się Oskar.

Kolejna konkurencja sprawdzała wiedzę chłopaków ze znajomości kwiatów. Przecież każdy chłopak musi wiedzieć jaki kwiatek daje dziewczynie - i nie zawsze musi to być róża ;). Niestety to zadanie okazało sie dla naszych kandydatów na Super Chłopaka bardzo trudne. Na szczęście widownia prawidłowo rozpoznała wszystkie kwiatki, za co otrzymywali słodki upominek.

Wszyscy wiedzą, że najlepszymi kucharzami są zawsze panowie. Postanowiliśmy sprawdzić ten mit w ostatnim zadaniu jakim było obieranie ziemniaków. Liczył się czas i jakość. Z pewnością można stwierdzić, że tutaj nasi chłopcy wykazali się w 100%.

Ostatecznie

Super Chłopakiem Szkoły 2019 został Aleksander z klasy VIIa

drugie miejsce zajął Oskar z VIIIa

trzecie miejsce - Robert z klasy Vb

Wszystkim chłopcom gratulujemy!

Imprezę zorganizował SU wraz z opiekunem p. Arturem Wojtynowskim oraz p. Karolina Olencka.