Świętowaliśmy dzień kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski w dniu 8 marca zorganizował imprezę okolicznościową, na której wybieraliśmy "Super dziewczynę" naszej szkoły. W zabawie wzięli udział uczniowie klas IV – VIII. Rywalizacja nie była łatwa. Dziewczyny musiały wykazać się znajomością narzędzi, wiązaniem krawata, sprintem z zakupami i wieloma innymi umiejętnościami. W czasie, gdy uczestniczki odpowiadały na pytania, prowadzące – Basia i Martyna zadawały pytania publiczności. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili. Wyniki końcowe były następujące:

• I miejsce: Kamila Ziółkowska i Oliwia Zielińska
  • II miejsce: Emilia Radka
  • III miejsce: Maja Dembińska i Martyna Przepiórka

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałbym szczególnie podziękować pani Karolinie Olenckiej za pomoc w organizacji tego święta oraz jury w składzie p. Katarzyna Cemel i p. Damian Skawiński. Zapraszamy do galerii.

Artur Wojtynowski