Szkolne Jasełka

W piątek 20 grudnia 2019 r. zostały przedstawione szkolne Jasełka w wykonaniu uczniów klas 5a i 6a pod kierunkiem p. Damiana Skawińskiego. Świąteczne życzenia wszystkim obecnym złożyła pani dyrektor Anna Thiesler oraz ks. proboszcz Bogusław Konieczka.

W tym świątecznym czasie nie mogło zabraknąć też wspólnego kolędowania, które prowadził ks. Dariusz Pruszyński oraz p. Damian Skawiński. Każda klasa wraz z wychowawcą wykonała jedną kolędę, a następnie przy akompaniamencie p. Magdaleny Ocalewskiej cała społeczność zaśpiewała "Wśród nocnej ciszy".

We wspólnym gronie nastąpiło też tradycyjne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Następnie klasy rozeszły się do swoich sal, gdzie odbyły się wigilie klasowe.

Scenografię przygotowali: p. M. Gromska, p. K. Olencka, ks. D. Pruszyński oraz p. D. Skawiński.