Szkolny konkurs plastyczny dla klas I-VIII pt. „Jesienne liście”

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Jego celami są kształtowanie wyobraźni plastycznej, rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych, pobudzenie spostrzegawczości i wrażliwości uczniów na piękno otaczającej przyrody, nabywanie umiejętności tworzenia prac przy użyciu różnych technik plastycznych. W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Prace konkursowe należy dostarczyć do sali 41 do p. Mileny Staszkiewicz do dnia 17 października 2022 roku. Praca konkursowa ma być wykonana przy użyciu farb plakatowych lub pasteli w formacie A4, praca nie może być wcześniej niepublikowana. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Pliki do pobrania: