Udany występ w Mistrzostwach Bydgoszczy w bowlingu

Opublikowano: 2023-11-30 18:58, Numer artykułu: 75775 , Autor: D.Skawiński
6 listopada młodzież reprezentująca naszą placówkę wzięła udział w Mistrzostwach Bydgoszczy w bowlingu sportowym. Zawody odbyły się w kręgielni Bowling Center. Rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz 7-8. Wszyscy nasi uczniowie wywalczyli medale i dyplomy. Największy sukces odniosła Maja Grefkiewicz z klasy 7, zajmując trzecie miejsce w rywalizacji indywidualnej oraz drużyna chłopców z klasy 6 w składzie Braian Szpera, Adrian Bryzgalski i Aleks Wiśniewski, która wywalczyła brąz w kategorii drużynowej. Za miejsca na podium uczniowie otrzymali piękne puchary. Poza wymienionymi osobami naszą szkołę reprezentowali również: Julia Wiktorowicz, Zuzanna Gwizdała, Julia Borkowiak, Izabela Kołecka, Jessica Jendrzejewska, Wojciech Małek, Adam Dąbrowski i Karol Siatkowski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobytych punktów.