Uroczystości grupowe z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty

Dzień 26 maja to Dzień Mamy, a dzień 23 czerwca to Dzień Taty. To bodajże najważniejsze dwa święta w roku, ponieważ Mama i Tata to wyjątkowe osoby w życiu dziecka. Jest to idealny moment na złożenie życzeń  Kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy zwyczajny dzień. W tym właśnie dniu każda grupa naszego przedszkola przedstawiła uroczysty program artystyczny, który przygotowała dla Rodziców z okazji tak ważnych świąt. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, prezentowali tańce i utwory instrumentalne. Na tę okazję dzieci wykonały również drobne upominki i laurki z  życzeniami dla swojej Mamy i swojego Taty. Dla wszystkich Rodziców były to zdecydowanie niezapomniane, pełne wzruszeń i radości chwile.