Uroczystości grupowe z okazji świąt Bożego Narodzenia

Dnia 21 grudnia w każdej grupie wiekowej w naszym przedszkolu zostały zorganizowane uroczystości grupowe z okazji świąt Bożego Narodzenia. Są to tradycyjne już spotkania dzieci w swoich grupach, które świętują przy wspólnym stole przy słodkim poczęstunku i przy wspólnych zabawach. Dzięki tym uroczystościom nastał u nas świąteczny klimat oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, który podkreślały cudownie przystrojone i rozświetlone choinki oraz wspólne śpiewanie kolęd. W każdej grupie – młodszych, średnich i starszych – dzieci odnalazły też pod choinkami fantastyczne upominki od Gwiazdora, i to nie tylko dla siebie, alei dla całej grupy! W miłej, świątecznej atmosferze upłynęły nam te niezwykłe dni, a niezapomniane wrażenia wprowadziły nas w magiczny czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.