Warsztaty Edu-Center

Opublikowano: 2024-03-12 11:03, Numer artykułu: 79862 , Autor: D.Skawiński
W ostatnim czasie uczniowie klasy II B mieli okazję uczestniczyć w warsztatach żywieniowo-sportowych, które odbyły się dzięki uprzejmości Edu-Center. Podczas tych zajęć dzieci miały możliwość zgłębienia wiedzy na temat zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz korzyści płynących z właściwego odżywiania. Główne tematy warsztatów: Zdrowotna moc jabłek: Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego jabłka są tak ważne dla naszego organizmu. Poznali ich wartość odżywczą, bogactwo witamin i składników mineralnych oraz wpływ na układ trawienny. Ruch i sport: Dzieci zrozumiały, jak istotny jest ruch dla naszego zdrowia. Omówiono korzyści wynikające z regularnej aktywności fizycznej, a także zachęcano do podejmowania różnych form aktywności, takich jak zabawy na świeżym powietrzu, sporty drużynowe czy indywidualne ćwiczenia. Warsztaty były nie tylko edukacyjne, ale także pełne zabawy i interakcji.