Wiosenny Kosz Pani Wiosny - międzyszkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych

Regulamin konkursu

I. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Zacisze 16 w Bydgoszcz  tel. 52 361 11 14

II. Konkurs rozpoczyna się: 4 marca 2019 r. i trwać będzie do 31 marca 2020 r. (UWAGA!!! Zmiana terminu nadsyłania prac do 24 kwietnia)

III. Cele konkursu:

• rozwijanie wyobraźni twórczej
  • rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych
  • pobudzenie spostrzegawczości i wrażliwości uczniów na piękno otaczającej przyrody
  • stworzenie możliwości osiągnięcia sukcesu.

IV. W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie  szkół podstawowych, w dwóch kategoriach  wiekowych:

• klasy I-III;
  • klasy IV-VIII

V. Warunki uczestnictwa w konkursie.

1. Prace konkursowe należy złożyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 26 w Bydgoszczy   do dnia  31 marca 2020 roku.
  2. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice i  w dowolnym formacie wcześniej  niepublikowaną.
  3. Do każdej pracy musi być dołączona kartka z  danymi: imię i nazwisko, klasa i nazwa szkoły, imię  i nazwisko opiekuna oraz e-mail szkoły (załącznik do regulaminu).
  4. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na ekspozycję pracy w Szkole Podstawowej nr 26  w Bydgoszczy oraz na stronie internetowej organizatora.
  5. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
  6. Prace plastyczne nie będą zwracane uczestnikom konkursu.

VI.  Wyniki konkursu i nagrody

1. Jury powołane przez organizatora, spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu.
  2. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.
  3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi poprzez ogłoszenie zawierające tytuły nagrodzonych prac  oraz imiona i nazwiska zwycięzców na stronie internetowej organizatora konkursu.

Organizatorzy:
Irena Biankowska