Wycieczka do Gdyni
23 czerwca klasa 6 a wybrała się na wycieczkę koleją do Gdyni. Na początek na Skwerze Kościuszki zobaczyliśmy ORP Błyskawica i Dar Pomorza. Następnie zwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie, gdzie podziwialiśmy zwierzęta morskie i słodkowodne z całego świata. Najatrakcyjniejszą częścią wycieczki okazał się jednak aktywny pobyt na plaży, skąd wszystkich pozdrawiamy!