Wyniki konkursu kulinarnego

Opublikowano: 2024-10-21 12:00, Numer artykułu: 88301 , Autor: D.Skawiński

18 października w naszej szkole odbył się konkurs na najlepsze ciasto z jabłkami, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie 24 ciasta rywalizowały o tytuł najlepszego wypieku, a różnorodność smaków i aromatów była niesamowita. Sześcioosobowe jury z Panią Dyrektor na czele miało naprawdę trudny wybór spośród takiej mnogości idealnych wypieków. Wielu uczniów zaangażowało się jako wolontariusze, zbierając datki do puszek na cel charytatywny. Atmosfera była pełna radości i wspólnego ducha, a każdy uczestnik konkursu mógł poczuć się jak zwycięzca. To wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci.
I miejsce zajęli Kacper Leszczyński z 3b i Lena Gracz z 5a. II miejsce - Pola Słomowicz z 1a i Szymon Grzeliński z klasy 8. III miejsce przypadło Klementynie Molendzie z 1a oraz Jagodzie Molendzie z klasy 5a. Serdecznie gratulujemy!

Tutaj można zobaczyć pełną fotorelację z wydarzenia.